SE |
4 |
Ulvereds Hjorthägn & Gårdsslakteri |
Hvitefeldtsg. 31 |
|
024 |
SE |
5 |
Ulvereds Hjorthägn & Gårdsslakteri |
Hvitefeldtsg. 31 |
|
024 |
SE |
1 |
Bjursund Slakteri AB |
Johansson |
Johansson |
018 |
SE |
5 |
Bjursund Slakteri AB |
Johansson |
Johansson |
018 |
SE |
1 |
Frostvikens Jordbruksutveckling |
Jormvattnet 340 |
|
327 |
SE |
4 |
Frostvikens Jordbruksutveckling |
Jormvattnet 340 |
|
327 |
PL |
9 |
Stacja Niskiego Schładzania,98-200 Sieradz, Kolonia Okręglica 1 |
Józef |
Parzybut |
10145462 |
SE |
8 |
Hörvikens Fisk AB |
Kållandsö |
Kållandsö |
2117 |
PL |
9 |
RSM RESMLECZ 36-001 Trzebownisko 931 |
Kamie |
Centrum 23 |
18165406 |
PL |
9 |
Burek Lidia |
Kamie |
108 |
18165424 |
PL |
9 |
Zając Antoni |
Kamie |
256 |
18165425 |
PL |
9 |
Magda Tadeusz |
Kamie |
556 |
18165426 |
PL |
9 |
Kida Stanisław |
Kamie |
Podlesie 61 |
18165430 |
PL |
9 |
Jan Kołodziej |
Kamie |
Podlesie 49 |
18165452 |
PL |
8 |
Gospodarstwo Rybackie w Charzykowych Spółka z o.o. 89-606 Charzykowy ul.Stawowa 1 Zakład Przetwó |
Kamien |
ca 33 |
04161801 |
PL |
9 |
FVB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
Kobyle |
187 |
12011604 |
PL |
9 |
Stacja Schładzania Mleka 224 Agata Adamczyk |
Kraśn |
ca 6 |
10075421 |
SE |
5 |
Köttmästar'n |
Kullarne Sollom |
|
5484 |
SE |
6 |
Köttmästar'n |
Kullarne Sollom |
|
5484 |
PL |
9 |
Paściak Stanisław |
Lecka |
|
18165442 |
SE |
1 |
Lindås Lamm |
Lindås 305 |
|
338 |
SE |
4 |
Lindås Lamm |
Lindås 305 |
|
338 |
PL |
9 |
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni,Punkt Skupu w Lipnicy Górnej |
Lipnic |
Górna |
12015401 |
PL |
8 |
Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp.z o.o. |
Lokaln |
Centrum Pierwszej Sprzedaży Ryb |
32085701 |
PL |
9 |
Punkt Odbioru Mleka,Bożena Gargaś |
Lutory |
|
18165444 |
PL |
6 |
Przetwórnia Mięsno-Wędliniarska Bekonik s.c., Barbara Konik i Wspólnicy, 32-067 Tenczynek, ul. S |
Mnikó |
numery działek 1529 |
12064013 |
PL |
9 |
Stacja Schładzania Mleka 222 Kazimierz Piekarski |
Modrze |
41 26-300 Opoczno |
100754119 |
PL |
0 |
Przedsiębiorstwo Handlowe,Łuk-Sal Barbara Suknarowska |
Nagawc |
yna 221 |
18031102 |
PL |
9 |
POŚEDNICTWO W DOSTAWIE I SCHŁADZANIU MLEKA,Kamińska Aneta |
Niemst |
|
18095416 |
PL |
9 |
Spółdzielnia Mleczarska „Mazowsze” Chorzele Punkt Odbioru Mleka w Obrębcu |
Obręb |
ec |
14225425 |
PL |
8 |
Firma P.U.H., Zdzisław Joński,,76-200 Słupsk,,ul.Norwida 6/12,,Oddział Sierakowo 19A Przetwórst |
Oddzia |
|
22121831 |
PL |
1 |
Zakłady Mięsne PaBo ,Sp. z o.o. ,94-216 Łódź, ul. Zakręt 5 |
Oddzia |
� |
10204204 |
PL |
2 |
Zakład Przetwórstwa Mięsnego,ŁUKOSZ,Spółka jawna,43-384 Jaworze,ul. Południowa 200 |
Oddzia |
� |
24030601 |
SE |
1 |
Turbogrisen |
Öhn |
Öhn |
143 |
SE |
4 |
Turbogrisen |
Öhn |
Öhn |
143 |
SE |
5 |
Turbogrisen |
Öhn |
Öhn |
143 |
SE |
2 |
Tockafarmarens Ungtupp |
Önneslöv 1001 |
|
5574 |
SE |
5 |
Tockafarmarens Ungtupp |
Önneslöv 1001 |
|
5574 |
SE |
10 |
Norrgårdens Ägg |
Ormesta |
Ormesta |
SE160 |
SE |
1 |
Holstenskog gård |
Östanåkra Tolg |
|
380 |