SE |
4 |
Holstenskog gård |
Östanåkra Tolg |
|
380 |
SE |
8 |
Nordsjöfisk AB |
Pirhus 2 |
|
909 |
SE |
10 |
Sjömarkens Hönsgård AB |
Pjäkebacka 2 |
|
SE107 |
PL |
0 |
JAS-FBG S.A. |
Platfo |
ma Logistyczna LGL 118 |
24611101 |
PL |
9 |
Zuba Bożena |
Pogwiz |
ów Stary 175 |
18165437 |
PL |
9 |
Stacja Niskiego Schładzania,98-200 Sieradz Ruda 112 |
Przemy |
łąw Kolasa |
10145459 |
PL |
9 |
Jeż Dorota |
Przewr |
tne 515 |
18165438 |
PL |
9 |
Kaczor Marek |
Przewr |
tne 592 |
18165439 |
PL |
9 |
Dziubek Józef |
Przewr |
tne 155 |
18165440 |
PL |
9 |
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Końskich |
Punkt |
dbioru Mleka |
14255404 |
PL |
9 |
Stacja Niskiego Schładzania,98-277 Brąszewice,Przedłęcze 28 |
Remigi |
sz Tomasik |
10145464 |
SE |
5 |
Franzéns Charkuterier |
Rönna 1 |
|
6208 |
SE |
6 |
Franzéns Charkuterier |
Rönna 1 |
|
6208 |
PL |
9 |
Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska RESMLECZ w Trzebownisku,Punkt Odbioru Mleka |
Rzesz |
w |
18635456 |
PL |
9 |
Stacja Niskiego Schładzania,98-200 Sieradz,Mnichów 23 |
Sabina |
Ciołek |
10145460 |
PL |
0 |
JANEX,Sławomir i Elżbieta Wiesiak,Spółka Jawna |
siedzi |
a firmy: |
14656001 |
PL |
9 |
OSM ROKITNIANKA |
siedzi |
a zakładu: |
12181601 |
PL |
2 |
Maria Kot,Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa,AMCIU |
Siedzi |
a zakładu: |
12180502 |
SE |
1 |
Skånska Vilt AB |
Sjunkaröd |
Sjunkaröd |
150 |
SE |
3 |
Skånska Vilt AB |
Sjunkaröd |
Sjunkaröd |
150 |
SE |
4 |
Skånska Vilt AB |
Sjunkaröd |
Sjunkaröd |
150 |
SE |
5 |
Skånska Vilt AB |
Sjunkaröd |
Sjunkaröd |
150 |
SE |
8 |
KB-Fisk |
Skaven |
Skaven |
2121 |
SE |
1 |
Stafva Gårdsmejeri |
Stava 300 |
|
6138 |
SE |
5 |
Stafva Gårdsmejeri |
Stava 300 |
|
6138 |
SE |
6 |
Stafva Gårdsmejeri |
Stava 300 |
|
6138 |
SE |
12 |
Stafva Gårdsmejeri |
Stava 300 |
|
6138 |
SE |
6 |
Ellco Food AB |
Stidsvig |
Stidsvig |
480 |
SE |
12 |
Ellco Food AB |
Stidsvig |
Stidsvig |
480 |
SE |
5 |
Lindells Gårdsslakteri AB |
Storegården |
Storegården |
001 |
SE |
6 |
Lindells Gårdsslakteri AB |
Storegården |
Storegården |
001 |
SE |
8 |
Finap AB |
Strandgatan 3 |
|
959 |
PL |
9 |
Liszcz Agnieszka |
Stykó |
253 |
18165446 |
PL |
9 |
Zlewnia mleka w Sułoszowej należąca do OSM Skała |
Sułos |
owa 11 |
12065403 |
PL |
9 |
Bukała Sławomir |
Szklar |
173 |
18165435 |
PL |
9 |
Stacja Niskiego Schładzania,98-200 Sieradz,Mnichów 14 |
Sławo |
ir Wielgórski |
10145461 |
PL |
9 |
Kwiecień Jan |
Turza |
63 |
18165422 |
PL |
9 |
Olszowa Anna |
Turza |
|
18165423 |
PL |
2 |
Zakład Przetwórstwa Drobiu Regina Garska |
ul. Pr |
emysłowa 1 83-400 Kościerzyna |
22060601 |
PL |
10 |
F.H.Kraina Jaj,Hurt-Detal,Marek Stępiński,97-400 Bełchatów ul.Gen.L.Czyżewskiego 110-zakład g |
ul.Kwi |
towa 4-oddział |
10015903 |